YBM Laboratuvar

YBMLAB, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve iligli mevzuatlara göre firmalarda çalışanların uğrayabilecekleri meslek hastalıklaının önlenmesi amacıyla gerekli koruyucu tedbirlerin alınabilmesi için ihtiyaç duyulan ölçüm ve deneylerin yapılması amacıyla kurulmuştur.

Uzun yıllardır kalite, iş sağlığı ve güvenliği konularında faaliyet gösteren deneyimli yönetim kadrosu ile genç ve dinamik laboratuar ve deney personeliyle hizmet vermekte olan YBMLAB; son teknoloji cihaz ve donanımlarıyla hizmetinizde olacaktır.

Kalite Politikası

Bilimsel bilginin ışığında, hizmet kapsamımızı ulusal ve uluslar arası kabul görmüş standartlar ile teknik şartname, yasa ve yönetmelikler doğrultusunda geliştirilmiş ve geçerli kılınmış metodlardan oluşturmak ve bireye, topluma ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak bunlara uygun faaliyetlerimizi gerçekleştirmek.

Deney çalışmalarında görev alan bütün laboratuvar personelimize düzenli eğitimler vererek; onların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, kalite dokümantasyonunu doğru öğrenmelerini sağlamak, politika ve prosedürleri kendi işlerinde eksiksiz uygulamalarını temin etmek

TS EN/ISO 17025 Standardının gereklerini yerine getirerek ve yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, müşteri odaklılık ilkesinden ödün vermeyerek, müşterilerin ve kamu otoritelerinin taleplerini gerçekleştirilmesine önem vererek, tarafsız ve her türlü mali, ticari baskılardan uzak çalışmayı sağlamak.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin markalarının saygınlığının korunmasını ve daima geliştirilmesini sağlayarak sektörlerinde rekabet gücünü arttırmaya yardımcı olmak.

“Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda; bütün müşterilerimizin, çalışanlarımızın, ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin sürekli ve eksiksiz memnuniyetini sağlamak. Müşteri odaklılık ilkesinden yola çıkarak müşteri ile mutabık kalınan şartlara uygun olarak hatasız bir çalışma ile sunulan hizmetin kalitesini en üst düzeyde tutulmasını sağlamak.

Misyon

Her ölçekteki şirketlerin, kurumsal yapılarını ve performansını gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirmek, uluslararası kabul görmüş, güncel standartlara uyumunu belgelendirmek; gelişimini desteklemek ve sektörlerinde rekabet güçlerini arttırarak en iyi olmalarına yardımcı olmak.

Vizyon

Tarafsız, güvenilir, ulusal ve uluslararası kabul edilmiş standartlara ve yasalara uygun, insana saygılı hizmetler sunarak; tüm sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir belgelendirme kuruluşu olmak. Bu bilgi, deneyim ve birikimlerimizi uluslar arası platforma taşımak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz.

Akreditasyon

akreditasyon-sertifikasi1

akreditasyon-sertifikasi

AB-0877-T.T-kopya1

YBM Laboratuvar İş Güvenliği Ortam Ölçümleri